Lt En Ru
lt
en ru

Judėk sveikai

 

Jau liepos 15 d. startuoja projekto „Judėk sveikai“ vasaros sezonas, kuris šiemet truks kiek daugiau nei devynias savaites.

Pasirinkimą ras visi

Šią vasarą nemokamų treniruočių grafike sau tinkamą veiklą ras visi: mažieji (nuo 5 iki 12 m.), suaugusieji ir senjorai. Skatindami judėti visą šeimą projekto „Judėk sveikai“ organizatoriai treniruotes suaugusiesiems ir vaikams vykdo greta viena kitos. Visus užsiėmimus veda kvalifikuoti treneriai, kurie ne tik motyvuos jus, bet ir parinks pratimus pagal jūsų fizinio pajėgumo lygį.

Nesvarbu koks jūsų fizinis pasirengimas ar ištvermė – sau tinkamą treniruotę rasite. Projekto vykdomos treniruotės yra įvairių intensyvumų: nuo ramios ir atpalaiduojančios jogos iki aktyvios funkcinės treniruotės ar bėgimo.

Veiklos vyksta gryname ore

Vasara puikus laikas džiaugtis grynu oru, saule, tad didžioji dalis veiklų vyksta atvirose viešose Kauno miesto erdvėse: Panemunės šile, Draugystės parke, Nemuno saloje „Sakurų parke“ ir Dainų slėnyje.

Visą detalų tvarkaraštį, tikslų užsiėmimų laiką, vietą bei kitą svarbią informaciją galima rasti internete: http://judeksveikai.kaunas.lt/ bei Judėk sveikai Facebook paskyroje.

 

 

© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras