Struktūra ir kontaktai - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro struktūra ir kontaktai

 

Vardas pavardė

Pareigos

Telefonas

El. paštas

Kabineto nr.

ADMINISTRACIJA

Kristina Motiejūnaitė

Direktorė

(8 37) 45 47 17,

8 674 64484

Kristina.Motiejunaite@kaunovsb.lt

1

Reda Žaromskytė

Visuomenės sveikatos stiprinimo vadovė

8 37) 45 47 17

Reda.Zaromskyte@kaunovsb.lt

3

Vaida Talkevičienė

Administratorė

(8 37) 45 47 17

administracija@kaunovsb.lt

2

Birutė Kviatkovskienė

Vyriausioji finansininkė

(8 37) 45 53 15

Birute.Kviatkovskiene@kaunovsb.lt

13

Dalia Žikienė

Buhalterė

(8 37) 45 47 17

Dalia.Zikiene@kaunovsb.lt

13

Deimantė Valavičiūtė

Specialistė viešiesiems pirkimams

(8 37) 45 47 17

Deimante.Valaviciute@kaunovsb.lt

4

Laima Kurlavičienė

Personalo specialistė

(8 37) 45 47 17

Laima.Kurlaviciene@kaunovsb.lt

12

Evaldas Motiejūnas

Ūkvedys

(8 37) 45 47 17

8 677 86682

Evaldas.Motiejunas@kaunovsb.lt

6

VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO IR STEBĖSENOS SKYRIUS

Lina Kleinauskienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Lina.Kleinauskiene@kaunovsb.lt

10

Alina Didžiokienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Alina.Didziokiene@kaunovsb.lt

7

Giedrė Macaitienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Giedre.Macaitiene@kaunovsb.lt

7

Renata Padleckienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Renata.Padleckiene@kaunovsb.lt

5

Lina Pranckevičiūtė

Visuomenės sveikatos specialistė


(8 37) 45 47 17

Lina.Pranckeviciute@kaunovsb.lt


10

Gediminas Toleikis

Visuomenės sveikatos specialistas


(8 37) 45 47 17

Gediminas.Toleikis@kaunovsb.lt

5

Rasa Vaitkienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Rasa.Vaitkiene@kaunovsb.lt

11

Dovilė Baranauskaitė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17

stebesena@kaunovsb.lt

4

VAIKŲ IR JAUNIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SKYRIUS

Tautvydas Lukavičius

L.e.p. vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyriaus vedėjas(8 37) 45 47 17,
8 674 20506
Tautvydas.Lukavičius@kaunovsb.lt9

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų pareiginiai nuostatai