Struktūra ir kontaktai - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro struktūra ir kontaktai

 

Vardas pavardė

Pareigos

Telefonas

El. paštas

Kabineto nr.

ADMINISTRACIJA

Kristina Motiejūnaitė

Direktorė

(8 37) 45 47 17,

8 674 64 484

Kristina.Motiejunaite@kaunovsb.lt

1

Reda Žaromskytė

Visuomenės sveikatos stiprinimo vadovė

(8 37) 45 47 17,

8 675 90 496

Reda.Zaromskyte@kaunovsb.lt

3

Vaida Talkevičienė

Administratorė

(8 37) 45 47 17

administracija@kaunovsb.lt

2

Laima Kurlavičienė

Personalo specialistė

(8 37) 45 47 17

Laima.Kurlaviciene@kaunovsb.lt

12

    

 

VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO IR STEBĖSENOS SKYRIUS

Lina Kleinauskienė

Skyriaus vedėja

(8 37) 45 47 17,

8 674 20 492

Lina.Kleinauskiene@kaunovsb.lt

10

Iveta KučinskaitėVisuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20 492

healthycities@kaunovsb.lt4
Jūratė JackytėVisuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20 492

stebesena@kaunovsb.lt5

Alina Didžiokienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20 492

Alina.Didziokiene@kaunovsb.lt

7

Giedrė Macaitienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20 492

Giedre.Macaitiene@kaunovsb.lt

7

Jolita Papečkytė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20 492

Jolita.Papeckyte@kaunovsb.lt

5

Lina Pranckevičiūtė

Visuomenės sveikatos specialistė


(8 37) 45 47 17,

8 674 20 492

Lina.Pranckeviciute@kaunovsb.lt


10

Gediminas Toleikis

Visuomenės sveikatos specialistas


(8 37) 45 47 17

8 674 20 492


Gediminas.Toleikis@kaunovsb.lt

5

Aušra Eidukaitytė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20 492

Ausra.Eidukaityte@kaunovsb.lt

11

VAIKŲ IR JAUNIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SKYRIUS

Tautvydas Lukavičius

Skyriaus vedėjas(8 37) 45 47 17,
8 674 20 506
Tautvydas.Lukavicius@kaunovsb.lt9

 

    

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų pareiginiai nuostatai