Struktūra ir kontaktai - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro struktūra ir kontaktai

 

Vardas pavardė

Pareigos

Telefonas

El. paštas

Kabineto nr.

ADMINISTRACIJA

Kristina Motiejūnaitė

Direktorė

(8 37) 45 47 17,

8 674 64484

Kristina.Motiejunaite@kaunovsb.lt

1

Reda Žaromskytė

Visuomenės sveikatos stiprinimo vadovė

8 37) 45 47 17

8 675 90496

Reda.Zaromskyte@kaunovsb.lt

3

Vaida Talkevičienė

Administratorė

(8 37) 45 47 17

administracija@kaunovsb.lt

2

Deimantė Valavičiūtė

Specialistė viešiesiems pirkimams

(8 37) 45 47 17

Deimante.Valaviciute@kaunovsb.lt

4

Laima Kurlavičienė

Personalo specialistė

(8 37) 45 47 17

Laima.Kurlaviciene@kaunovsb.lt

12

    

 

VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO IR STEBĖSENOS SKYRIUS

Lina Kleinauskienė

Skyriaus vedėja

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Lina.Kleinauskiene@kaunovsb.lt

10

Iveta KučinskaitėVisuomenės sveikatos specialistė(8 37) 45 47 17healthycities@kaunovsb.lt4
Jūratė JackytėVisuomenės sveikatos specialistė(8 37) 45 47 17stebesena@kaunovsb.lt5

Alina Didžiokienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Alina.Didziokiene@kaunovsb.lt

7

Giedrė Macaitienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Giedre.Macaitiene@kaunovsb.lt

7

Jolita Papečkytė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

 

5

Lina Pranckevičiūtė

Visuomenės sveikatos specialistė


(8 37) 45 47 17

Lina.Pranckeviciute@kaunovsb.lt


10

Gediminas Toleikis

Visuomenės sveikatos specialistas


(8 37) 45 47 17

Gediminas.Toleikis@kaunovsb.lt

5

Rasa Vaitkienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,

8 674 20492

Rasa.Vaitkiene@kaunovsb.lt

11

VAIKŲ IR JAUNIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SKYRIUS

Tautvydas Lukavičius

Skyriaus vedėjas(8 37) 45 47 17,
8 674 20506
Tautvydas.Lukavicius@kaunovsb.lt9

 

    

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų pareiginiai nuostatai