SPORTIŠKIAUSIAS KAUNO MIESTO DARBO KOLEKTYVAS 2017 - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

SPORTIŠKIAUSIAS KAUNO MIESTO DARBO KOLEKTYVAS 2017

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į trečius metus iš eilės vyksiantį „SPORTIŠKIAUSIAS DARBO KOLEKTYVAS 2017“ paplūdimio tinklinio turnyrą. Jame dalyvauti ir iškovoti sportiškiausio darbo kolektyvo titulą stengsis Kauno miesto įmonių ir įstaigų suburtos komandos, kurios yra pasiruošusios aktyviai praleisti laisvalaikį.

Darbo vietose praleidžiame apie 60 proc. aktyvaus dienos laiko. Tai lemia kaulų ir raumenų sistemos, širdies ligas, nutukimą, ar kitų ligų atsiradimo riziką. Todėl domėtis ir rūpintis sveikata darbo vietoje turi tiek pats darbuotojas, tiek darbdavys.

Tinklinio nauda sveikatai dažnai lyginama su aerobinės treniruotės privalumais – gerinamas širdies darbas, didinama ištvermė, aktyvinama kraujo apytaka, stiprinama imuninė sistema ir, žinoma, deginami riebalai. Žaidžiant per valandą galima sudeginti apie 420 kcal.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas puoselėti tradicijas bei paskatinti dirbančius žmones daugiau judėti, jau trečius metus iš eilės skelbia iššūkį Kauno mieste veikiančioms įmonėms bei įstaigoms ir kviečia dalyvauti NEMOKAMAME paplūdimio tinklinio 3x3 turnyre. Tai unikali galimybė kartu su bendradarbiais prisiminti vasarą, pažaisti tinklinį ant smėlio ir laimėti organizatorių bei rėmėjų įsteigtus prizus.

Norint dalyvauti turnyre, būtina registruotis el. paštu Gediminas.Toleikis@kaunovsb.lt. arba telefonu (8-37) 454 717. Registracija vyks iki vasario 8 d. arba iki tada kol bus surinktos visos komandos. Registruoti galima šešis žmones iš vienos įmonės ar įstaigos. Turnyre galės dalyvauti 24 pirmos užsiregistravusios komandos.

PAPLŪDIMIO TINKLINIO TURNYRO NUOSTATAI

Informaciją parengė: Gediminas Toleikis, visuomenės sveikatos specialistas

Grįžti