Renginiai - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Orientavimosi žaidimas „Senasis Kaunas ir jo paslaptys“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius ir miesto svečius dalyvauti nemokamame orientavimosi žaidimas „Senasis Kaunas ir jo paslaptys“. Žaidimas vyks vasario 16 d. nuo 13 val.

Kauniečiai bei Kauno miesto svečiai bus kviečiami atrasti vietas, kurios yra svarbios Kaunui ir Lietuvai. „Senasis Kaunas ir jo paslaptys“ – tai nemokamas pramoginis-kultūrinis renginys, kuriame kviečiamos dalyvauti komandos suburtos tiek iš draugų, tiek iš šeimos narių. Pasak visuomenės sveikatos specialistės Linos Kleinauskienės, orientavimosi žaidimai – puikus laiko praleidimo su šeima ar draugais būdas.

Šventinis orientavimosi žaidimas „Senasis Kaunas ir jo paslaptys“ vyks vasario 16 d., ketvirtadienį. Komandų registracijos patvirtinimas vyks 12.30 val., žaidimo pradžia 13 val. Renginio startas ir finišas – šalia restorano „Miesto sodas“ (Laisvės al. 93). Komandoje gali būti iki 5 žmonių.

Būtina išankstinė registracija el. paštu: Lina.Kleinauskiene@kaunovsb.lt.

Geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais.

Sportiškiausias Kauno miesto darbo kolektyvas 2017

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į trečius metus iš eilės vyksiantį „SPORTIŠKIAUSIAS DARBO KOLEKTYVAS 2017“ paplūdimio tinklinio turnyrą. Jame dalyvauti ir iškovoti sportiškiausio darbo kolektyvo titulą stengsis Kauno miesto įmonių ir įstaigų suburtos komandos, kurios yra pasiruošusios aktyviai praleisti laisvalaikį.

Norint dalyvauti turnyre, būtina registruotis el. paštu Gediminas.Toleikis@kaunovsb.lt. arba telefonu (8-37) 454 717. Registracija vyks iki vasario 8 d. arba iki tada kol bus surinktos visos komandos. Registruoti galima šešis žmones iš vienos įmonės ar įstaigos. Turnyre galės dalyvauti 24 pirmos užsiregistravusios komandos. 

PAPLŪDIMIO TINKLINIO TURNYRO NUOSTATAI


Vasaris – sveikatingumo mėnuo

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia prisiminti, jog vasaris – sveikatingumo mėnuo. Šis mėnuo skirtas propaguoti sveiką gyvenimo būdą, skleisti sveikatos priežiūros ir stiprinimo žinias, skatinti neįgaliųjų integraciją bei kviesti miesto bendruomenę aktyviai praleisti laisvalaikį.

Kauno mieste visuomenės sveikatos specialistai organizuoja renginius, skirtus Vasario – sveikatingumo mėnesiui paminėt. Kviečiame susipažinti su numatomais renginiais Kauno mieste:

2017 m. vasario mėn. renginių planas

Visuose Kauno miesto ugdymo įstaigose visuomenės sveikatos priežiūros specialistės organizuoja renginius, skirtus Vasario – sveikatingumo mėnesiui paminėti. Kviečiame susipažinti su numatomais renginiais ugdymo įstaigose:

2017 vasario mėn. renginių planas

Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupei priklausantys kauniečiai kviečiami stiprinti sveikatą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, kartu su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, organizuoja ir vykdo širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo užsiėmimus.

Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programoje kviečiami dalyvauti:

  • 40–55 metų amžiaus vyrai;
  • 50–65 metų amžiaus moterys.

Programos dalyviai susipažins su:

  • Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksniais, sveikatos rodikliais bei jų stebėjimo svarba, gyvensenos koregavimo galimybėmis ir būdais.
  • Mitybos įtaka sveikatai, sveikos mitybos principais, antsvorio ir nutukimo mažinimo galimybėmis, sveikatai palankaus maisto pasirinkimu ir gaminimu, individualių mitybos planų sudarymu.
  • Fizinio aktyvumo reikšme širdies ir kraujagyslių ligų pasireiškimui, fizinio pajėgumo vertinimo testais, tinkamo fizinio aktyvumo ir jo krūvio pasirinkimu.
  • Streso samprata ir jo įtaka širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimui, streso išvengimo ir įveikimo būdais, darbo ir poilsio režimo įtaka sveikatai, darbo ir poilsio planavimu, atsipalaidavimo svarba širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai.

Dalyvavimas programoje savanoriškas ir nemokamas. Visi norintys dalyvauti užsiėmimuose turi kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Užsiėmimai vyksta Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, Aušros g. 42A, 11 aukšte bei LSMU Šeimos medicinos klinikoje, Eivenių g. 2.

Programą pristatantis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=u9O3NOS32v8&feature=youtu.be

UŽSIĖMIMŲ KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURE TVARKARAŠTIS


UŽSIĖMIMŲ LSMU ŠEIMOS MEDICINOS KLINIKOJE TVARKARAŠTIS RUGSĖJO MĖN.

UŽSIĖMIMŲ LSMU ŠEIMOS MEDICINOS KLINIKOJE TVARKARAŠTIS SPALIO MĖN.

UŽSIĖMIMŲ LSMU ŠEIMOS MEDICINOS KLINIKOJE TVARKARAŠTIS  LAPKRIČIO MĖN.