Renginiai - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

KAUNIEČIAI KVIEČIAMI Į NEMOKAMAS ŠIAURIETIŠKOJO ĖJIMO PRATYBAS!

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kaip ir kasmet organizuoja nemokamas šiaurietiškojo ėjimo pratybas ir kviečia visus kauniečius prisijungti bei aktyviai praleisti laiką. Pratybos vyksta trečiadienais nuo 10 val. Ąžuolyne prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo ir ketvirtadieniais nuo 10 val. Panemunėje prie pirties (Smetonos al. 4, Kaunas).

Kodėl šiaurietiškas ėjimas?

 • Yra tinkamas ir naudingas visiems, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, sveikatos būklės ar fizinio pasiruošimo.
 • Galima praktikuoti ištisus metus visur, kur tik galima vaikščioti.
 • Tai daug efektyviau nei paprastas ėjimas – sunaudojama apie 50 proc. daugiau energijos nei einant be lazdų.
 • Vienu metu dirba visi pagrindiniai raumenys, ypač aktyvinama viršutinės kūno dalies veikla, todėl mažesnė apkrova tenka kojų sąnariams.
 • Dėl aktyvaus kvėpavimo, pagerėja organizmo aprūpinimas deguonimi.
 • Gerėja širdies kraujagyslių sistemos veikla, greitėja medžiagų apykaita, ugdoma aerobinė ištvermė, pagerėja laikysena, ilgiau išliekama gyvybingais, darbingais.
 • Mažėja įtampa, stresas, stiprėja imuninė sistema.
 • Veiksmingos ir malonios pratybos gryname ore suteikia žvalumo ir daug gerų emocijų

Šiaurietiškojo ėjimopratybose:

 •  
 • Išmoksite teisingos šiaurietiškojo ėjimo technikos;
 • Sužinosite kaip pasirinkti šiaurietiškojo ėjimo lazdas ir prisitaikyti jas sau;.
 • Išmoksite specialių apšilimo pratimų;
 • Turėsite galimybę praktiškai išbandyti šiaurietiškąjį ėjimą neinvestuodami į įrangą.

 

Pratybų intensyvumas pritaikytas pradedantiesiems, tačiau turint rimtų sveikatos problemų prieš bet kokią fizinę veiklą būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

Į pratybas būtina iš anksto registruotis nurodytu telefonu arba el. paštu: Gediminas Toleikis, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p.: Gediminas.Toleikis@kaunovsb.lt

Informaciją parengė:

Gediminas Toleikis, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo ir stebėsenos skyriaus visuomenės sveikatos specialistas, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p.: Gediminas.Toleikis@kaunovsb.lt

Daugiau informacijos:

Reda Žaromskytė, visuomenės sveikatos stiprinimo vadovė, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p.: Reda.Zaromskyte@kaunovsb.lt

 

Kauniečiai kviečiami į orientavimosi žaidimą „Velykų zuikutis Kaune“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dovanoja kauniečiams bei Kauno svečiams išskirtinę progą sudalyvauti nemokamame orientavimosi žaidime, kurio metu Jums reikės surasti pasimetusius Velykų zuikučio margučius.

Tai pramoginis-kultūrinis renginys, kuris skirtas šeimoms, tačiau puikiai tinka ir draugų kompanijoms, norinčioms papramogauti antrąją Velykų dieną. Pagrindinis žaidimo prizas – turiningai bei linksmai praleistas laikas kartu, o mažiausiųjų laukia daugybė siurprizų, apie kuriuos sužinosite jau atvykę!

Data: 2017-04-17 (pirmadienis)

Registracijos patvirtinimas: 12:30 val.

Žaidimo instruktažas: 12:50 val.

Startas: 13:00 val.

Žaidimo trukmė: 2 valandos, žaidimo atstumas: iki 3 km, judėjimas: pėsčiomis, renginio startas ir finišas šalia kavinės „Kregždutė“ – Sporto g. 1, Kaunas. Jums reikės: komandos (nuo 1 iki 5 asmenų), patogios aprangos bei avalynės, tušinuko, mobiliojo interneto (rekomenduojama). Žaidimas nemokamas.

Daugiau informacijos apie žaidimą: https://www.facebook.com/events/139995643196293/?active_tab=about

Būtina išankstinė registracija: http://zuikucio.orientacines.lt/

Nemokamos kineziterapinės mankštos senjorams

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2017 m. kovo–balandžio mėnesiais kviečia senjorus į nemokamas mankštas. Kauno miesto senjorai galės lankyti nemokamus grupinės kineziterapijos užsiėmimus, skirtus sustiprinti giliuosius raumenis. Grupiniai užsiėmimai vyks mažose grupėse, todėl kiekvienas atvykęs bus stebimas ir konsultuojamas kineziterapiauto.

Nemokamos kineziterapinės mankštos vyks nuo pirmadienio iki penktadienio. Pirmasis užsiėmimas 2017 m. kovo 20 d. Mankštų laikas ryte nuo: 9, 10, 11 ir 12 val. Registruotis kviečiame telefonu 8 620 48811 arba atvykus į Sveikatingumo ir terapijos centrą adresu Savanorių pr. 350. Vienam asmeniui yra skirti 8 užsiėmimai. Vietų skaičius ribotas, todėl paskubėkite! Primename, ateiti apsirengus patogiai, turėti pakaitinę avalynę ir vandens atsigerti.

 

Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupei priklausantys kauniečiai kviečiami stiprinti sveikatą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, kartu su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, organizuoja ir vykdo širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo užsiėmimus.

Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programoje kviečiami dalyvauti:

 • 40–55 metų amžiaus vyrai;
 • 50–65 metų amžiaus moterys.

Programos dalyviai susipažins su:

 • Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksniais, sveikatos rodikliais bei jų stebėjimo svarba, gyvensenos koregavimo galimybėmis ir būdais.
 • Mitybos įtaka sveikatai, sveikos mitybos principais, antsvorio ir nutukimo mažinimo galimybėmis, sveikatai palankaus maisto pasirinkimu ir gaminimu, individualių mitybos planų sudarymu.
 • Fizinio aktyvumo reikšme širdies ir kraujagyslių ligų pasireiškimui, fizinio pajėgumo vertinimo testais, tinkamo fizinio aktyvumo ir jo krūvio pasirinkimu.
 • Streso samprata ir jo įtaka širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimui, streso išvengimo ir įveikimo būdais, darbo ir poilsio režimo įtaka sveikatai, darbo ir poilsio planavimu, atsipalaidavimo svarba širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai.

Dalyvavimas programoje savanoriškas ir nemokamas. Visi norintys dalyvauti užsiėmimuose turi kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Užsiėmimai vyksta Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, Aušros g. 42A, 11 aukšte bei LSMU Šeimos medicinos klinikoje, Eivenių g. 2.

Programą pristatantis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=u9O3NOS32v8&feature=youtu.be

UŽSIĖMIMŲ KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURE TVARKARAŠTIS


UŽSIĖMIMŲ LSMU ŠEIMOS MEDICINOS KLINIKOJE TVARKARAŠTIS RUGSĖJO MĖN.

UŽSIĖMIMŲ LSMU ŠEIMOS MEDICINOS KLINIKOJE TVARKARAŠTIS SPALIO MĖN.

UŽSIĖMIMŲ LSMU ŠEIMOS MEDICINOS KLINIKOJE TVARKARAŠTIS  LAPKRIČIO MĖN.