Lt En Ru
lt
en ru

Sugrąžinti komandinę dvasią darbo kolektyvams padės nemokami protmūšiai

Sugrąžinti komandinę dvasią darbo kolektyvams padės nemokami protmūšiai

Mikroklimatas darbo vietoje bei komandoje svarbus norint išlaikyti motyvaciją bei produktyvumą.  Pavasarį šalyje įvedus karantiną daugelis darboviečių buvo priversti prisitaikyti prie naujų sąlygų ir dirbti nuotoliniu būdu. Ne paslaptis, jog atskirtis nuo kolektyvo ir įprastų veiklų neigiamai paveikė darbuotojų psichologinę savijautą.

 

 

Motyvuoti ir išlaikyti balansą

Pamažu grįžtant į įprastą darbo ritmą,  pamiršti senų kolektyvo tradicijų nevertėtų. Didžiąją dienos dalį praleidžiant darbe, svarbu kurti patrauklią ir motyvuojančią darbo aplinką, prisitaikančią prie darbo kolektyvo. Tiek jauniems, tiek patyrusiems ir ilgamečiams darbuotojams edukacinė veikla yra viena populiariausių nefinansinių motyvavimo priemonių. Svarbu nepamiršti, kad darbuotojams svarbu ne tik būti produktyviems, bet ir gebėti atsipalaiduoti ir trumpam atsitraukti nuo darbo vietos. Tam darbdavys turi kurti palankias sąlygas.

Geros emocijos ir naudinga veikla

Darbuotojai norėdami sustiprinti ir atkurti komandinę dvasią kviečiami išbandyti naujas veiklas. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Kauno mieste įsikūrusioms įmonėms parengė neįpareigojantį, bet įtraukiantį ir kolektyvą stiprinantį laiko praleidimo būdą – protmūšius.

Atvyks į darbo kolektyvą

Projekte norinčioms dalyvauti įstaigoms tereikia užsiregistruoti ir su atsakingu asmeniu suderinti tinkamiausią laiką. Protmūšių organizatoriai atvyks į darbo vietą, vienintelis vadovų uždavinys – suburti komandą drauge.

Protmūšio trukmė vienai įmonei – 1.30 val.

Norint dalyvauti projekte įmonėms/įstaigoms reikia:

  • Turėti patalpas, kurios talpintų iki 50 asmenų.
  • Proto mūšiuose turi dalyvauti ne mažiau kaip 30 asmenų iš įmonės/įstaigos.
  • Turėti galimybę protų mūšius vykdyti darbo dienomis (tiek darbo metu, tiek po darbo).

Būtina išankstinė registracija. Dėl registracijos (nurodyti įmonės pavadinimą, tel. nr.) į mokymus kreiptis el.p. igne.jurdone@kaunovsb.lt arba tel. nr. +370 680 34 148.

© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras